روش‌های پرداخت

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت زمیران ابزار  مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت هایی که خدمتتون تقدیم میشه (شماره کارت هایی که فقط به نام صاحب امتیاز سایت) واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. (برای اخذ شماره کارت،شبا و حساب به صورت تلفنی کازشناسان ما وظیفه پاسخگویی به شما رو دارند)

پرداخت در محل تحویل (برای تهران)
امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی و یا واریز کارت به کارت  انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، زمیران ابزار این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت کارت به کارت یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 ثبت شوند، نهایتا تا 20 ساعت همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند در اولین فرصت در روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.